Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manga i anime czyli Japonio witaj :)
16-04-2013, 12:53,
RE: Manga i anime czyli Japonio witaj :)
Póki co najlepsze anime z tego sezonu, ale na ocenę trzeba poczekać, bo po dwóch "mocnych" odcinkach tempo może ostro spowolnić i zrobić się melodramat. Dodam, że mangi nie czytałem więc nie wiem jak jest dalej Tongue

Drugim anime z obecnego sezonu, które mi się jak dotąd spodobało to Suisei no Gargantia, ale tak samo i tutaj z ocenianiem poczekam.
Mógłbym zgodzić się, że macie rację, ale wtedy nikt z nas by jej nie miał.
Reply
16-04-2013, 16:04,
Trzecim anime (2 pozostałe to te, co wymienili Neotix i Qnio), które oglądam z tego sezonu to
"Hataraku Maou-sama!"

Może nie jest jakoś specjalne, ale przyjemnie się ogląda. Najbardziej razi to, że wielki władca demonów, który wysyłał swoje armie by mordowały i podbijały, nagle się okazuje taki miły, że nawet parasol daje dziewczynie by nie zmokła... Oczywiście można to wytłumaczyć tym, że tak jak zmienił mu się wygląd i zanikły moce, tak samo mógł się charakter zmienić, ale to i tak trochę naciągane Smile

Po za tym przewiduje, że na koniec oczywiście on się spiknie z tą świętą bohaterką, jak to zazwyczaj bywa Tongue
Reply
16-04-2013, 17:28,
Ja już więcej anime nie zaczynam nowych bo później cały tydzień czekania na 20 min odcinka.
Wyobraźcie sobie, że Pudzian wychodzi na ring przy kołysance co Dorogon dał xD
Crush your enemies, see them driven before you, and hear the lamentation of their women.
Reply
20-02-2014, 22:02,
Na pytanie kumpli,"czy kiedykolwiek oglądałem jakieś anime?" To powiedziałem tak i to są: "7 Samurajów", "FMA","Appleseed", no i w dzieciństwie"Dragon Ball"(jak każdy). Po mojej odpowiedzi stwierdzili, że jestem jakimś tam otaku-teraz wiem co to znaczy- i pytanie, czy mogę uchodzić za takiego otaku?
Reply
20-02-2014, 22:17,
Ja tam oglądałem Naruto i nic więcej
Za to Zabójczy notesik to zaje... tytuł
Reply
21-02-2014, 10:51,
(20-02-2014, 22:02)Jelen Wrote: Na pytanie kumpli,"czy kiedykolwiek oglądałem jakieś anime?" To powiedziałem tak i to są: "7 Samurajów", "FMA","Appleseed", no i w dzieciństwie"Dragon Ball"(jak każdy). Po mojej odpowiedzi stwierdzili, że jestem jakimś tam otaku-teraz wiem co to znaczy- i pytanie, czy mogę uchodzić za takiego otaku?
[Image: 1483252-cancerpost.jpg]
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Enhanced By CloudFlare.