Troubleshooting - PLEASE READ IT FIRST IF YOU HAVE ANY PROBLEM!

FAQ - Frequently asked questions

If you will experience any problems please contact support@gloriavictisgame.com

Join our official TeamSpeak 3 server addres using gloriavictisgame.com as IP address!

Troubleshooting - "Server Under Maintenance" error solution!

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Animator - nowy członek zespołu
24-03-2016, 03:45,
Animator - nowy członek zespołu
Drodzy użytkownicy oraz administracjo

Na wstępie chciałbym pogratulować ostatniego zrywu związanego z rozwojem i uaktualnianiem gry. Widać wielki progres w samej zawartości gry. Jako osoba która wsparła projekt, chciałbym prosić by członkowie zespołu nie zwolnili tempa i nieostali na laurach. By się tego ustrzec chciałbym zasugerować zatrudnienie nowych członków zespołu. Dużo osób skarży się na kiepską dynamikę jak i animację ruchu, zwłaszcza jeśli chodzi o tą w walce. Stąd też mój tytuł, uważam, że powinien dołączyć do Was ktoś kto pozwoli tchnąć nieco dynamiki i gracji w system walki i sam gameplay. Osobiście nie znam nikogo kto mógłby służyć umiejętnościami, ale myślę, że o pomoc w tej kwestii można udać się do pana Krzysztofa Micielskiego którego możecie kojarzyć z portalu TVGry.pl oraz z YouTube, gdzie występuje pod nickiem NRGeek. On sam jest grafikiem komputerowym oraz, jak mniemam zna podstawy animacji. Jeśli osobiście nie będzie chciał się zaangażować, to może przynajmniej posiada namiary na jakiegoś bardziej profesjonalnego animatora.

Chciałbym od razu uargumentować moją propozycję tym że posiadają Państwo sporą ilość dotacji, a wnioskuje to po ruchu na serwerach i ostatnio większym tempie wypuszczania aktualizacji. Nie jestem członkiem zespołu, ale mając wkład w jego rozwój uważam, że moja propozycja powinna zostać przynajmniej rozpatrzona i przedyskutowana na forum.
Reply
30-03-2016, 08:54,
RE: Animator - nowy członek zespołu
Ta jest coś takiego w planach. Ale to droga sprawa
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Enhanced By CloudFlare.